English

Suaugusiųjų registratūra

(8 447) 53 132
(8 447) 54 200
(8 447) 43 856

Vaikų registratūra

(8 447) 54 140

Psichikos sveikatos skyrius

(8 447) 48 133
(8 447) 54 992

Korupcijos prevencija

 

Gerbiami pacientai! 

Viešoji įstaiga Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centras palaiko Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyvą korupcijos prevencijos sveikatos sistemos srityje ir pasisako prieš neteisėtus mokėjimus medicinos darbuotojams. Viešosios įstaigos Jurbarko rajono pirminiame sveikatos priežiūros centre ypatingas dėmesys skiriamas ne tik pacientų gydymo kokybei, profesiniams medikų poreikiams, bet ir korupcijos prevencijai.

Primename, jog teisinę atsakomybę užtraukia ne tik neteisėto atlygio (piniginio, daiktinio ir kt.) paėmimas, tačiau ir jo davimas. Raginame neoficialiais mokėjimais nežeminti nei savo, nei medicinos darbuotojų orumo. Viešoji įstaiga Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centras siekia, kad teikiant asmens sveikatos priežiūros paslaugas nebūtų korupcijos apraiškų, todėl raginame susidūrus su korupcija kreiptis į:

Viešoji įstaiga Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centro administraciją darbo dienomis  8.00 – 16.00 val.:

-   telefonu (8 447) 54 049,

raštu, adresu: Vydūno 56 D, 74112 Jurbarkas. Kreipiantis raštu nurodyti: vardą, pavardę; gyvenamosios vietos adresą (atsakymui pateikti); įstaigos darbuotojo, kurio veiksmai skundžiami, vardą, pavardę, pareigas; skundžiamus veiksmus, kuriais pasireiškia korupcinio pobūdžio nusikalstama veika, taip pat vietą, aplinkybes, asmenis, galinčius patvirtinti aplinkybes ir kitas, Jūsų manymu, reikšmingas aplinkybes.

-   el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Asmuo, atsakingas už korupcijos prevencijos ir kontrolės vykdymą - Elvyra Vainauskienė (tel. +37061287094, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. )


Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybą (STT): visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333, elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., faksu (8 5) 266 3307 arba paliekant pranešimą STT interneto svetainėje https://www.stt.lt/lt/praneskite-apie-korupcija/palikite-pranesima-cia

Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministeriją, kur veikia antikorupcinė SAM linija. SAM el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Nemokamas, anoniminis pasitikėjimo telefonas 8 800 66 004

Kreiptis reiktų tuo atveju, jei manote turį žinių arba pagrįstų įtarimų apie VšĮ Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centro darbuotojo padarytas, daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas.

Pastebime, kad teisė tirti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas suteikta tik Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai (STT), todėl visi kreipimaisi norminių teises aktų nustatyta tvarka bus perduodami jai. Atkreipiame dėmesį, kad norminiais teisės aktais baudžiamoji atsakomybė numatyta ir už šmeižtą bei melagingą kito asmens kaltinimą nusikaltimo padarymu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 154 str., 236 str.).

Pagarbiai,
Viešosios įstaigos Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Remigija Mencienė.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad geriausia padėka – Jūsų šypsena!

 

 

Viešoji įstaiga Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centras

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 158310677
Adresas: Vydūno g. 56D, LT-74112 Jurbarkas
El. paštas: info@jurbarkopspc.lt
Telefonas (8 447) 54 049

Darbo laikas

Pirmadienis - penktadienis:  6.00 - 18.00
Šeštadienis - sekmadienis:  NEDIRBA

Ne darbo metu mūsų pacientus aptarnauja Jurbarko ligoninė.